Геологія

https://top-credit.com.ua/dengi-do-zarplaty-na-kartu-ukrainy

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Інженерно-геологічні вишукування

 Інженерні вишукування - це комплекс робіт, спрямований на вибір найбільш сприятливих та доцільних проектних рішень при проектуванні та будівництві об’єктів будь-якої складності. Під інженерними вишукування зазвичай розуміють інженерно-геологічні (включаючи геофізичні та гідрогеологічні), геодезичні та екологічні вишукування.

Інженерна геологія визначить фізико-механічний стан ґрунтів, що дозволить встановити їх несучу здатність ділянці майбутньої забудови. Інженерні вишукування при проектуванні та створенні майбутнього об’єкта житлової та нежитлової нерухомості фактично є єдиною гарантією високих експлуатаційних характеристик об’єкта.

Інженерно-геологічні вишукування вирішують безліч завдань. Зокрема, за їх результатами відбувається остаточне технічне рішення щодо вибору типу фундаментів та організації будівництва з врахуванням таких факторів, як інженерно-геологічні та гідрогеологічні умови. Якщо об’єкт досить великий, то інженерна геологія здатна виявити оптимальне розміщення об’єкта нерухомості з точки зору стійкості ґрунтів. І, природно, всі розрахункові схеми по зведенню будівельних об’єктів повинні проводитися виключно за результатами геологічного обстеження ґрунтів, вивчення гідрогеологічних умов та інших складових інженерної геології.

Коротко про методику виконання інженерно-геологічних вишукувань для будівництва 

Інженерно-геологічні вишукування складаються з наступних етапів:

  1. Отримання технічного завдання від замовника та головного інженера проекту з топографічним планом (зйомка) та генеральним планом забудови.
  2. Вибір кількості свердловин та їх глибина, методу буріння згідно ДБН. Складання кошторису.
  3. Виконання бурових робіт з відбором керну ґрунтів для подальших лабораторних досліджень.
  4. Лабораторні дослідження ґрунтів для визначення їх фізико-механічних властивостей.
  5. Камеральна обробка матеріалів польових робіт та лабораторних досліджень ґрунтів.

За результатами виконання вищевказаних робіт складається технічний звіт про інженерно-геологічні вишукування згідно ДБН А.2.1-1-2014 «Інженерні вишукування для будівництва» з приведенням результатів лабораторних випробувань ґрунтів, зведеною інженерно-геологічною колонкою з нормативними та розрахунковими характеристиками ґрунтів, інженерно-геологічних розрізів та колонок,  рекомендаціями щодо вибору типу фундаментів та організації будівництва.

Всі об’єми робіт виконуватимуться спеціалістами ТОВ «Турон-ІФ» власними силами з використанням власного обладнання без залучення субпідрядних організацій. Роботи виконуються на основі сертифікату відповідального виконавця окремих робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єктів архітектури в частині виконання інженерних вишукувань, виданого атестаційною архітектурно-будівельною комісією Мінрегіонбуду України.


Коротко по термінах

Інженерні вишукування - це комплекс робіт, спрямований на вибір найбільш сприятливих та доцільних проектних рішень при будівництві об’єктів будь-якого рангу. Під інженерними дослідженнями зазвичай розуміють інженерно-геологічні (включаючи геофізичні), геодезичні та екологічні вишукування.

Інженерна геологія визначить фізико-механічний стан ґрунтів, що дозволить встановити їх несучу здатність на об’єктах на території майбутньої забудови. Інженерні вишукування при проектуванні та створенні майбутнього об’єкта житлової та нежитлової нерухомості фактично є єдиною гарантією високих експлуатаційних характеристик об’єкта.

Інженерно-геологічні вишукування вирішують безліч завдань. Зокрема, за їх результатами відбувається остаточне технічне рішення щодо доцільності будівельного освоєння об’єкта землі. Якщо земельна об’єкт досить великий, то інженерна геологія здатна виявити оптимальне розміщення об’єкта нерухомості з точки зору стійкості грунту. І, природно, всі розрахункові схеми по зведенню будівельних об’єктів повинні проводитися виключно за результатами геологічного обстеження грунтів, вивчення гідрогеологічних умов та інших складових інженерної геології.
Інженерна геологія входить до складу інженерних вишукувань поряд з проведенням геодезичних робіт, а при необхідності – і екологічного моніторингу. Процес збору інформації починається з польових досліджень ґрунтів, а також геофізичних, сейсмічних і гідрогеологічних робіт на земельній об’єкті. Завершуються замовлені роботи остаточною оцінкою і затвердженням стану та геології грунтів, а також технічним звітом для замовника по зібраних і оброблених матеріалів. При цьому інженерно геологічні вишукування проводяться як при проектуванні зведення нових об’єктів, так і при звичайному обстеженні будівель.
Доцільно також спільно з інженерними дослідженнями проводити інженерно-екологічні вишукування, так як це не тільки здешевить вартість самих робіт, але і зробить їх більш швидкими, ніж вони виконувалися б окремо. При проведенні інженерно-екологічних вишукувань проводиться комплекс заходів з екологічної оцінки об’єкта, включаючи як ґрунтовий масив так і підземні води. За результатами робіт фахівцями компанії ГЕОЛОГ видається повна характеристика природного середовища об’єкта, включаючи наземну і підземну складову, також надається рекомендований комплекс заходів щодо поліпшення екологічного стану об’єктаtradernew.pro.

supercash