Види робіт

top-credit

Основна наша діяльність це

burovi_roboty

Буріння свердловин на воду – цим ми займаємося протягом багатьох років. Цей напрямок нашої роботи є основною діяльністю, на якій ми спеціалізуємося. Наші фахівці знають все про буріння свердловин та будь які інші бурові роботи. У нас є спеціальне технічне обладнання, яке дозволяє високоякісно займатися бурінням та всіма супутніми роботами.

 

 

 

Дізнатись більше >>

proekt

Проектування свердловини на воду – Робочий проект складається з:

1. Загальна частина (описується місце розташування об’єкта, наявне водопостачання та проектні рішення; геолого-гідрогеологічна характеристика ділянки буріння проектованих артезіанських свердловин);

2. Спеціальна частина (проектна характеристика; проектний геолого-літологічний розріз свердловин; конструкція; методика та обсяги робіт; методика проведення робіт при бурінні; геофізичні дослідження в свердловинах; дослідно-фільтраційні роботи; обладнання водозабору; камеральні роботи);

3. Погодження проектної документації.

Дізнатись більше >>

geologia

Інженерні вишукування та геологія – необхідні для запобігання, зниження або ліквідації несприятливих геологічних та пов’язаних з ними соціальних, економічних та інших наслідків і збереження оптимальних умов життя населення при будівництві та експлуатації будівель та споруд. Всі види інженерних вишукувань проводяться у відповідності з діючими нормативними документами.

 

 

Дізнатись більше >>

geodezia

Інженерно-геодезичні вишукування – включають в себе традиційну топографічну і топо-геодезичну зйомку, пошук та діагностування підземних комунікацій, повний комплекс геодезичних робіт.

 

 

 

 

Дізнатись більше >>

 

Щоб отримати додаткову консультацію зверніться за номерами телефонів: (050) 645-79-26, (097) 973-44-67.

Або пишіть нам на e-mail: turon.if@gmail.com Ми працюємо в всіх регіонах західної України

По приказу главы администрации города Единица отдел инфраструктуры горсовета и теплоснабжающие компании – «Сумытеплоэнерго» и КСПУ – предприняли попытку понять, из-за чей-либо результат обязана прокладываться контроль общедомовых счетчиков тепла. Однако у коммунальщиков стали различные места зрения. На сегодняшний день, равно какhttps://schetchiki-tepla.com.ua/установлено, в сумских многоэтажках имеется счетчики, определенные из-за результат жителей, горбюджета и термических учреждений.